obchod@rightpower.sk 0850 111 094 - Magyarul is kommunikálunk medalNaše certifikáty
profile-line

Zákaznícky portál

sk
cs
hu
obchod@rightpower.sk 0850 111 094 - Magyarul is kommunikálunk
sk
cs
hu
Domácnosti Firmy a organizácie

Výkup elektriny pre firmy (predaj elektriny do siete)

Prevádzkujete vlastný zdroj elektrickej energie a zároveň sa zaoberáte jej predajom? V tom prípade ste na správnej adrese. Našim cieľom je posunúť výrobu a využívanie elektrickej energie vpred, preto v našom portfóliu nájdete okrem iného aj výkup elektriny. Naša spoločnosť vykupuje vyrobenú elektrickú energiu z OZE (obnoviteľných zdrojov energie), akými sú napríklad bioplynové stanice, vodné elektrárne či fotovoltaické elektrárne.

Chcem ponuku
shape
pre-koho-je-vykup@2x

Pre koho je výkup elektriny určený

Výkup elektriny z fotovoltaiky, resp. výkup elektriny z akéhokoľvek zdroja je určený pre tých, ktorým nevyhovujú podmienky garantovaného výkupu a majú záujem svoj výnos zvýšiť. Našou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, preto pri stanovovaní ceny výkupu elektriny uprednostňujeme individuálnu dohodu a zohľadnenie požiadaviek druhej strany. Výkup nie je určený pre malé zdroje (domácnosti).

Obráťte sa pri výkupe elektriny na nás a využite služby a výhody, ktoré u štátneho výkupcu nezískate. Navyše ak prevádzkujete flexibilný zdroj, ako napríklad kogeneračnú jednotku, dostanete od nás zaujímavú finančnú prémiu.

Ponuku na výkup vyhotovíme každému zdroju individuálne podľa požiadaviek. Pre viac informácií napíšte na vykup@rightpower.com

power-plant

Máte záujem o predaj elektriny do siete?

V tom prípade nás neváhajte osloviť a optimalizovať spolu s nami svoje výnosy z predaja elektriny. Výkup elektriny z fotovoltaiky či z iného zdroja elektrickej energie je našou špecializáciou, preto sa u nás stretnete nielen s vysokou odbornosťou, ale tiež s individuálnym prístupom a starostlivosťou o každého zákazníka.

Ak máte aj vy záujem o predaj elektriny do siete, vyberte si to najlepšie riešenie a obráťte sa na nás. Spoločne nastavíme prevádzkovanie vášho zdroja elektrickej energie tak, aby bolo finančne efektívne.

Chcem ponuku
shape
ponuka

Ako dostanem ponuku na výkup elektriny?

Na adresu vykup@rightpower.com nám pošlite nasledovné údaje o vašom výrobnom zdroji a my Vám vyhotovíme ponuku na mieru:

  • Technickú špecifikáciu výrobného zariadenia
  • Zmluvná viazanosť so súčasným výkupcom
  • 15 minútový výrobný diagram
  • Ročný predpoklad výroby v MWh
shape
shape
About

Výhody pre našich zákazníkov

title

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

title

Výhodné výkupné ceny aj pre viac ročné kontrakty

title

Vykupujeme aj záruky pôvodu elektriny

title

Ponúkame komplexné služby a poradenstvo v oblasti energetiky

title

Dlhodobé skúsenosti na stredoeurópskom trhu s energiami

shape
shape